شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن جستجو
چهارشنبه، ۲۷ جدی ۱۳۹۶ - 17 January 2018

بالاخره بشر «سرطان» را نیز به دام انداخت

سر انجام ،واکسین ضد سرطان نیز کشف گردید.
یک گروه از پژوهشگران، مدتی است در یونیورسیتی جنیوره سویس ،بالای واکسینی که بتواند حجرات سرطانی را دفع کند کار میکنند.
سر گروه این تیم “Dr. Nicolas Mach” میگوید :هدف از این واکسین وقایه از سرطان نبوده بلکه نابودی کلی حجرات سرطانی است که در وجود ریشه و نشر پیدا کرده است.

سرطان
این واکسین که هنوز درمراحل ابتدایی قراردارد بالای ۴ تن بیمار سرطانی آزمایش گردیده که نتایج آن مثبت و بیماران موفقانه درمان شده اند. سرگروه افزود حالا آزمایش بالای ۱۵ تن بیماری که در مرحله اخیر سرطانی قرار دارند و به تداوی های معمول پیش از این پاسخ نداده اند تست انجام شده و تحت درمان قرار دارند.
این واکسین که بنام ” MVX-ONCO” یاد شده در حفیقت حجرات سرطانی است که برطبق میکانیزمی تحت جلد قرار گرفته و داخل وجود زرق ونشر میگردد ،که به این ترتیب سیستم معافیتی و دفاعی بدن را به نحوی به تحریک آورده و سر انجام به دفع وبرچیدن حجرات سرطانی می انجامد.

سرطان 1
تبصره
واقعا اگر این شیوه تازه در تداوی سرطان که تاکنون نتیجه مثبت از آن بدست آمده است در مراحل پایانی و جانگداز آن نیز نتیجه مشابه بدست آید ، دیگر نسل بشر از انتطار مرگ چون گوسفند قربانی رهایی خواهد یافت و هرگز آن درد و ضجه های استخوان سوز را شاهد نخواهند بود و این هیولای سرطان همانند بیماری چیچک ،سفلیس ،و با و سایره جز صفحات تاریخ خواهد شد.

http://www.startupticker.ch/

 


اشتراک گزاری خبر

یک نظر شما

 • محمددضاحسني

  سلام
  خیلی مفید
  تشکر

 • نظر دهيد

  * ايميل شما پخش نخواهد شد.


  شبکه تلویزیونی تمدن

  شبکه تلویزیونی تمدن در برابر محتوای مطالب دیگران مسئول نمی باشد. کلیه حقوق مطالب مربوط به سایت شبکه تلویزیونی تمدن می باشد.

  Designed & Developed by