شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن جستجو
جمعه، ۴ حوت ۱۳۹۶ - 23 February 2018

عبدالله خواستار هم‌کاری مسکو با کابل شد

داکتر عبدالله عبدالله رییس اجرایی کشور در دیداری با دیمتری میدودیف نخست وزیر روسیه خواهان کمک روسیه در امر مبارزه با تروریزم در افغانستان شد.
به گزارش “شبکه تلویزیونی تمدن ” مجیب الرحمان رحیمی سخنگوی ریاست اجرایی به رسانه ها گفته است که آقای عبدالله در حاشیه ی نشست شانگهای با نخست وزیر روسیه دیدار نموده و خواهان کمک روسیه در عرصه های گوناگون به افغانستان شده است.
آقای رحیمی تصریح نمود: ” آقای عبدالله از صدراعظم روسیه خواست که افغانستان را در امر مبارزه با تروریزم و این که افغانستان بتواند به عنوان یک مرکز ترانزیت و همکاری های منطقه یی عمل نماید، کمک و همکاری کند”.
وی افزود: ” پاسخ صدراعظم روسیه در همکاری با افغانستان مثبت بود، آنها وعده دادند که روسیه حاضر است، افغانستان را در مبارزه با تروریزم و افراط گرایی و همچنان تقویت نیروهای نظامی آن طوریکه در توان روسیه باشد، همکاری بکند.”
گفتنی است که داکتر عبدالله که در چهاردهمین اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری های شانگهای در کشور چین اشتراک کرده در حاشیه این نشست با نخست وزیران چین، تاجیکستان، قیرغیزستان و قزاقستان نیز ملاقات و گفتگو خواهد کرد.


اشتراک گزاری خبر

نظر دهيد

* ايميل شما پخش نخواهد شد.


شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن در برابر محتوای مطالب دیگران مسئول نمی باشد. کلیه حقوق مطالب مربوط به سایت شبکه تلویزیونی تمدن می باشد.

Designed & Developed by