شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن جستجو
پنج شنبه، ۲۱ حمل ۱۳۹۹ - 9 April 2020

یک پولیس سه‌هم‌کارش‌را در غزنی کشت

مل پاسوال امین الله امرخیل قوماندان امنیه غزنی می گوید: “حوالی ساعت ۱۲ شب گذشته یک سرباز پولیس در منطقه‌ی ده خدایداد حوزه ی سوم امنیتی شهر غزنی سه همکار خود را کشته و خودش فرار کرده است.”
به گزارش “شبکه تلویزیونی تمدن “امرخیل می افزاید: که سرباز نفوذی در شب نگهبانی اش از پوسته، بالای همکاران خود حمله کرده و آنها را کشته است.
از سویی هم، براساس یک خبر دیگر قوماندان امنیه این ولایت می گوید: “در ۲۴ ساعت گذشته نیروهای دولتی در مرکز و مربوطات ولسوالی گیرو این ولایت هفت عضو گروه طالبان به شمول دو قوماندان این گروه به نام های منصور و مخلص را همراه با دو سرگروپ این گروه کشته و چهار تن دیگر شان را نیز زخمی ساخته اند.”
هر چند گروه طالبان تا کنون به صورت رسمی در مورد این رویداد ها چیزی نگفته اند اما یک قوماندان محلی این گروه در غزنی به خبرنگار کلید گفته که شب گذشته یک سرباز نیروهای پولیس که با گروه طالبان همکاری داشته، در منطقه‌ی ده خدایداد شهر غزنی چهار همکار خود را کشته و چهار میل کلاشنیکوف، یک میل پیکا، یک عراده موتر و یک میل تفنگچه را نیز با خود برده است.


اشتراک گزاری خبر

نظر دهيد

* ايميل شما پخش نخواهد شد.


شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن در برابر محتوای مطالب دیگران مسئول نمی باشد. کلیه حقوق مطالب مربوط به سایت شبکه تلویزیونی تمدن می باشد.

Designed & Developed by