مارسلو مصدوم شد

مارسلو که بازی بامداد امروز شنبه (۲۱ سرطان) رئال مادرید مقابل آلاوس در هفته سی‌وپنجم لالیگای اسپانیا را که به برتری ۲ بر صفر شاگردان زین‌الدین زیدان انجامید، به دلیل مصدومیت از دست داد، در بازی‌های باقیمانده فصل جاری لالیگا نیز قادر نخواهد بود کهکشانی‌ها را همراهی کند.

این مدافع ۳۲ ساله، بنابر اعلام باشگاه رئال‌مادرید از ناحیه پای چپ خود دچار آسیب‌دیدگی شده است. گفته می‌شود مارسلو به مدت ۲۰ روز به دور از ترکیب رئالی‌ها خواهد بود و این بدین معناست که او سه بازی باقیمانده کهکشانی‌ها در لالیگا مقابل تیم‌های گرانادا (خارج از خانه)، ویارئال (خانگی) و لگانس (خارج از خانه) را از دست خواهد داد.

این دوازدهمین مصدومیت این مدافع برزیلی در دو سال اخیر است. مارسلو این فصل مصدومیت‌هایی از ناحیه گردن و ساق پا داشته است که همین باعث شده تنها در ۱۵ بازی لالیگایی بتواند سفیدپوشان مادریدی را همراهی کند.

انتظار می‌رود مارسلو بتواند ریکاوری خود را پیش از بازی برگشت با منچسترسیتی در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به پایان ببرد، این در حالی است که شاگردان زیدان در بازی رفت با نتیجه ۲ بر یک، تن به شکست دادند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *