شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن جستجو
جمعه، ۱۶ جوزا ۱۳۹۹ - 5 June 2020

دیتابیس جدید در اداره آیسا باعث نظم و پیشرفت میشود

اداره ایسا، از طرحی خبر می دهد که ضمن جلوگیری ازجوازهای تقلبی، زمینه های کاریابی را نیز برای مردم فراهم میآورد. وفی الله افتخار، رئیس این اداره امروز با افتتاح مرکز سیستم جدید دیتابیس ایسا گفت: با استفاده از این سیستم، سهولت هایی برای سرمایه گذاری ایجاد خواهد شد. او گفت، ایسا برنامه ای را روی دست دارد تا از استخدام کارمندان خارجی در شرکتهای داخلی وخارجی جلوگیری شود.

مرکز سیستم جدید دیتابیس اداره ایسا یا حمایت از سرمایه گذاری در افغانستان، امروز افتتاح گردید. وفی الله افتخار، رئیس این اداره، افتتاح این سیستم درکشور را باعث رشد سرمایه گذاری، جلوگیری از جوازهای تقلبی، سرعت در گزارش دهی، کنترل کارمندان، حفظ و مراقبت از اسناد شرکتها، ایجاد نظم و عرضه خدمات بهتر به سرمایه گذاران در کشور دانست. به گفته رئیس اداره ایسا، این اداره در همکاری با وزارت کار و امور اجتماعی در نظر دارد که از حضور کارمندان خارجی در سکتور های خصوصی جلوگیری کند تا از این طریق، زمینه های کار یابی برای افراد تحصیل کرده در کشور فراهم گردد.

رئیس اداره ایسا با بیان اینکه وضعیت سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۲ در کشور رشد چشمگیری داشته است، گفت: دراین سال دولت نزدیک به ۳۰ میلیارد افغانی از سرمایه گذاریها عواید بدست اورده است. او، همچنین برخی رسانه ها را متهم کرد که بعضا با تبلیغات منفی  خود باعث کندی سرمایه گذاری در کشور میگردند.

Share this:


اشتراک گزاری خبر

نظر دهيد

* ايميل شما پخش نخواهد شد.


شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن در برابر محتوای مطالب دیگران مسئول نمی باشد. کلیه حقوق مطالب مربوط به سایت شبکه تلویزیونی تمدن می باشد.

Designed & Developed by