شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن جستجو
چهارشنبه، ۲۷ جدی ۱۳۹۶ - 17 January 2018

دیلی میل : چرا پاهای اوباما دراز است ؟

راز این گلایۀ روزنامه انگلیسی، بیش از آن که به نوع رفتار و ژست نامتعارف اوباما مرتبط باشد، به “میز” رییس جمهور در کاخ سفید ارتباط دارد که هدیه ملکه ویکتوریاست. این روزنامه انگلیسی در این باره می نویسد: مجموعه ای از تصاویر که مجله وانیتی فیر منتشر کرده نشان می دهد که اوباما حتی در رویارویی با حوادث مهم داخلی یا بین المللی، عاشق آن است که کاملا بر صندلی لم دهد و دستها را در پشت سر قرار داده و پاهایش را بر روی میز چوبی مشهور “روزلیوت” در کاخ سفید  بگذارد.اوباما، پاهایت را از روی میز بردار!

روزنامه انگلیسی “دیلی میل” می نویسد: در برخورد با همۀ مسائل، خواه فاجعه ای داخلی مانند تیراندازی در “نیوتاون”، یا مسایل اقتصادی و یا سیاسی و یا حتی در حوادث مصر و لیبی، رییس جمهور امریکا به استراحت و تمدد اعصاب تمایل دارد، اما چرا پا روی پا می گذارد و زانوی راست خود را بالا می برد و گاهی اوقات آن را بر روی میز، آن هم میز مشهور روزلیوت قرار می دهد.اوباما، پاهایت را از روی میز بردار!

این روزنامه می افزاید: بارزترین نشانه های “زبان بدن” در نزد اوباما، قرار دادن پاهایش بر روی میز است که گاه شکل توهین آمیز به خود می گیرد.

روزنامه انگلیسی در ادامه می نویسد: اما این میز، یک میز معمولی نیست بلکه میز روزلیوت مشهور است که ویکتوریا ملکه انگلیس آن را در سال ۱۸۸۰ به “روترفورد هایس” رییس جمهور وقت امریکا اهدا کرده بود.

اوباما، پاهایت را از روی میز بردار!


اشتراک گزاری خبر

نظر دهيد

* ايميل شما پخش نخواهد شد.


شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن در برابر محتوای مطالب دیگران مسئول نمی باشد. کلیه حقوق مطالب مربوط به سایت شبکه تلویزیونی تمدن می باشد.

Designed & Developed by