شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن جستجو
جمعه، ۱۶ جوزا ۱۳۹۹ - 5 June 2020

بالاخره ملا عصمت کشته شد در هرات

در دو رویداد انفجاری در ولایت‌های غزنی و قندز، بیش از ده تن کشته و زخمی شدند. این درحالی است که مقام‌های محلی هرات از متلاشی شدن یک گروه مهم مخالفین در ولسوالی اوبه‌ای این ولایت خبر داده‌اند. به گفته این مقام‌ها در یک عملیات نیروهای ارتش، ملا عصمت سرشناس ترین فرمانده مخالف دولت در این ولسوالی همراه ۷ تن از همراهانش کشته شده‌اند.

ملا عصمت سرشناس ترین فرمانده مخالف دولت در ولسوالی‌های اوبه و چشت ولایت هرات بود که شب گذشته همراه ۷ تن از همراهانش توسط سربازان ارتش کشته شدند. محی الدین نوری سخنگوی والی هرات می‌گوید: ملا عصمت در چندین رویداد هراس افکنانه و تروریستی در هرات دست داشته است. حدود یک سال قبل بر اثر کمین افراد ملا عصمت بر نیروهای امنیتی، به شمول فرمانده پولیس ولسوالی اوبه، بیش از ده سرباز پولیس کشته شدند.

همچنین مقام های محلی در فراه می‌گویند: در عملیات مشترک نیروهای امنیتی شب گذشته در ولسوالی خاک سفید این ولایت، دست کم ۵ مخالف مسلح کشته و دستگیر شده‌اند.

این درحالی است که به گفته مقام‌های محلی قندز، در نتیجه یک انفجار در ولسوالی خان آباد این ولایت، دو تن به شمول یک افسر پولیس کشته و پنج تن مجروح شده‌اند. بر اساس یک خبر دیگر، در نتیجه انفجار ماین در شاهراه کابل-قندهار در مرکز غزنی چهار پولیس نظم عامه کشته و یک تن دیگر مجروح شده است.

Share this:


اشتراک گزاری خبر

نظر دهيد

* ايميل شما پخش نخواهد شد.


شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن در برابر محتوای مطالب دیگران مسئول نمی باشد. کلیه حقوق مطالب مربوط به سایت شبکه تلویزیونی تمدن می باشد.

Designed & Developed by