شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن جستجو
جمعه، ۴ حوت ۱۳۹۶ - 23 February 2018

وقتی که قصر سفید رقبای لاتینی اش را با “سرطان” حذف می کند

در حالیکه جنگ سرد میان دو بلوک شرق و غرب ، منجر به پیدایش تسلیحات فوق سری مانند پروژه هارپ ، تسلیحات مهیج جنسی، تسلیحات بیولوژیکی، و انکولوژی که تاکنون از اینها پرده برداری نشده است ولی در تازه ترین مورد یک متخصص برجسته مرکز تحقیقات سرطان در روسیه گفته است که ایالات متحده آمریکا فناوری لازم برای القای بیماری سرطان به رهبران آمریکای لاتینی که یک سیاست مستقل و آزاد را دنبال می کنند، دارا است.

به گزارش  شبکه “تلویزیونی تمدن ” به نقل از سرطانخبرنگار دفتر منطقه ای فارس در آمریکای لاتین به نقل از «تله سور»، یک انکولوژیست روسی در مصاحبه ای تأکید کرد که ایالات متحده آمریکا با بهره گیری از فناوری های لازم، نسخه ای را توسعه داده که در پی آن رهبران آمریکای لاتینی که برخلاف خواسته وی عمل کنند به بیماری سلطان مبتلا شوند.

انکولوژیست روسی ظهور عجیب و غریب موارد ابتلا به سرطان مقامات آمریکای لاتینی را در ارتباط با فناوری های آمریکا دانست و گفت: در برخی از موارد وقوع این بیماری می تواند کشنده باشد.

نخستین قربانی سرطان در بین رهبران آمریکای لاتینی، «فیدل کاسترو» رهبر انقلاب کوبا بود و به دنبال وی «هوگو چاوز» رهبر فقید انقلاب بولیواری ونزوئلا و «لوئیس اینانسیو لولا داسیلوا» رئیس جمهور سابق برزیل نیز قربانی این بیماری شدند.

در میان رهبران مبتلا به سرطان، «چاوز» تنها کسی بود که در طول مبارزه با این بیماری در ۵ ماه مارس ۲۰۱۳ (۱۵ اسفند ۱۳۹۱) درگذشت.

«فرناندو لوگو»، «کریستینا فرناندز کرشنر» و «خوآن مانوئل سانتوس» رؤسای جمهور پاراگوئه، آرژانتین و کلمبیا نیز به این بیماری مبتلا شده اند.

بدین ترتیب، در ۵ ماه مارس ۲۰۱۳ تنها چند ساعت قبل از درگذشتن «چاوز»، «نیکلاس مادورو» رئیس جمهور فعلی ونزوئلا که در آن زمان معاون رهبر فقید این کشور بود اعلام کرد: دشمنان وی او را مسموم کرده و به بیماری سرطان دچار کرده اند.

«مادورو» همچنین با ابراز تأسف تأکید کرد: ۶۰ سال است که آمریکا در حال تجربه این چنین روش های مبارزه بیولوژیکی و باکتریولوژیکی می باشد.

انکولوژیست روسی افزود: با وجود اطمینان از وجود فناوری های آمریکا برای ایجاد و ترویج سرطان، هیچ مدارک و شواهدی بر علیه این کشور وجود ندارد و احتمال این که کسی بتواند اسنادی را در این زمینه ارائه کند، کم می باشد.

این انکولوژیست روسی که نامش ذکر نشده در پایان مصاحبه خود خاطرنشان کرد که با ایجاد همگرایی و مشارکت کشورهای آمریکای لاتینی با یکدیگر، آمریکا منافع خود را در خطر دانسته و بدین ترتیب در حال حاضر موارد رخداد ابتلا به سرطان در میان رهبران آمریکای لاتینی گسترش یافته است.


اشتراک گزاری خبر

نظر دهيد

* ايميل شما پخش نخواهد شد.


شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن در برابر محتوای مطالب دیگران مسئول نمی باشد. کلیه حقوق مطالب مربوط به سایت شبکه تلویزیونی تمدن می باشد.

Designed & Developed by