شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن جستجو
پنج شنبه، ۲۱ حمل ۱۳۹۹ - 9 April 2020

باید کتاب «گینس» دربَست به «اربعین» اختصاص داده شود

اربعین تمام شد وتمام رکوردهای جهانی شکسته شد…

پر جمعیت ترین گردهمایی در جهان (۲۰میلیون نفر) – طولانی ترین راهپیمایی جهان (۴۰۰مایل) – بزرگترین اطعام جهان (۲۰۰میلیون غذا) – طولانی ترین نماز جماعت جهان اسلام (۳۰کیلومتر) – بزرگترین حجم خدمات داوطلبانه و رایگان (استراحتگاه رایگان، تلفن رایگان، تأمین امنیت، ماساژ دست و پا، میان وعده رایگان و…) – بزرگترین پروژه خدمات شهری جهان (۱۲هزار نیروی خدماتی) – متکثرترین آئین مذهبی (شیعه، سنی، مسیحی، یهودی، بودایی، زرتشتی؛ همه آمده بودند) – و بزرگترین سانسور خبری یک واقعه با این عظمت از سوی رسانه های آزاد و بی طرف دنیا!!! (بسیاری از رسانه ها حتی در حد زیرنویس هم خبر اربعین را انتشار ندادند!!!).

یاحسین

و فقط حسین(ع) است که چنین جذبه و جاذبه ای دارد. و راز اینکه حضرت حجت(عج) پس از ظهور، خود را با نام جدش سیدالشهداء(ع) معرفی می کند را در همین شور و شعور جهان نسبت به امام حسین(ع) می توان یافت. !


اشتراک گزاری خبر

یک نظر شما

 • حج

  با عرض سلام.

  اگر حتی مطالعه محدودی در زمینه بزرگترین جمعیت های جهان صورت گیرد می توان با قاطعیت گفت که بزرگترین گردهمایی در جهان و بزرگترین راهپیمایی ها در جهان همه ساله در مکه مکرمه به خاطر دیدار و عبادت خداوند (ج) صورت می گیرد. نه بخاطر زیارت حضرت حسین (رض). لطفا اخبار خود را اصلاح نمایید.

  البته فکر نکنم نظریات انتقادی در این پست قرار بگیرد.
  موفق باشید.
  بااحترام
  آیهان

 • نظر دهيد

  * ايميل شما پخش نخواهد شد.


  شبکه تلویزیونی تمدن

  شبکه تلویزیونی تمدن در برابر محتوای مطالب دیگران مسئول نمی باشد. کلیه حقوق مطالب مربوط به سایت شبکه تلویزیونی تمدن می باشد.

  Designed & Developed by