شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن جستجو
دوشنبه، ۱۱ حمل ۱۳۹۹ - 30 March 2020

از «مجاهد» تا «زبیر»، خون دو رنگ می‌شود

زبیر “حاتمی” کمره مینِ تلویزیون خصوصی” میترا” که ده روز قبل در رویداد انتحاری بر مرکز فرهنگی فرانسه در تالار لیسهء عالی استقلال شهر کابل، زخم برداشت وبلافاصله به کمای عیمق فرو رفت، شب گذشته درگذشت.

جنازه
این در حالی است‌که که مرگ این خبر نگار، در رسانه هایِ اجتماعی بار تاب قابل توجه داشته است، که اکثرا بورد رهبری تلویزیون میترا و وزارت اطلاعات و فرهنگ و دولت را متهم به سهل انگاری برای تداوی این خبر نگار می‌کنند، و با مقایسه با مجاهد “کاکر” گرداننده ارشد تلویزیون طلوع که به بیماری سرطان دچار بود و توسط تلویزیون طلوع و کمک های داکتر اسپنتا برای تداوی به آلمان فرستاده شده بود، مرگ این جوان را ناشی از تعللل مقامات ذی الربط می‌دانند ، مع الذالک افغانستان طی ۱۳ سالی که گذشت تعداد زیادی از خبرنگاران و فرهیختگان خود را در حملات انتحاری از دست داد.

قرار است جنازه این خبر نگار ساعتی بعد در دهمزنگ کابل به خاک سپرده شود.

زبیر حاتمی
مدیریت شبکه های آن لاین “تلویزیون تمدن ” به نمایندگیِ از مقام ریاست این شبکه، و تمام دست اندکاران این رسانه، درگذشت این خبر نگار را اولا به فامیل محترم و ثانیا به خانواده رسانه ها و ژورنالیسم کشور تسلیت عرض می‌دارد.

طهیر


اشتراک گزاری خبر

نظر دهيد

* ايميل شما پخش نخواهد شد.


شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن در برابر محتوای مطالب دیگران مسئول نمی باشد. کلیه حقوق مطالب مربوط به سایت شبکه تلویزیونی تمدن می باشد.

Designed & Developed by