شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن جستجو
پنج شنبه، ۲۱ حمل ۱۳۹۹ - 9 April 2020

تقدیر شماری از اهالی ناحیه ۱۳ کابل از تلویزیون تمدن

از تلویزیون تمدن، به دلیل نشر برنامه‌های اسلامی به ویژه در ماه محرم، تقدیر شد. امام جماعت و شماری از اهالی مسجد ملاجان قندهاری در ناحیه ۱۳ کابل، امروز در دیدار با رئیس و مدیر مسوول تلویزیون تمدن با تقدیم لوح سپاس از نشرات این شبکه تقدیر کردند.
حجت الاسلام رحیمی امام جماعت مسجد ملا جان قندهاری دراین نشست، از شبکه تمدن به عنوان تلویزیون اسلامی یاد کرد و نشرات این شبکه را برای حفظ و تقویت ارزش‌های اسلامی در جامعه افغانستان مفید دانست.
همچنین شماری از وکلای ناحیه ۱۳ کابل و اهالی مسجد ملاجان قندهاری، نشرات تلویزیون تمدن را موجب افتخار مردم دانسته و تاکید کردند که شبکه تمدن با نشرات سازنده و موثر خود از تخریب اعتقادات جوانان توسط نشرات مبتذل برخی رسانه‌ها جلوگیری کرده و در ماه محرم نقش بارز ایفا کرده است.

nama mpg[13-46-00]
محمد جواد محسنی، رییس تلویزیون تمدن، هم در این دیدار گفت: تلویزیون تمدن زیرنظر یک مرجع دینی و عالم بزرگوار؛ حضرت آیت الله العظمی محسنی است. وی اظهارداشت نظارت‌های دقیق این عالم بزرگ دینی باعث شده که شبکه تمدن خط مشی مشخص خود را داشته و برنامه‌های خود را براساس همان خط تعریف شده به پیش ببرد.
رییس شبکه تلویزیون تمدن گفت: هرچند کارمندان و دست اندرکاران تمدن، نشر و پخش برنامه‌های دینی را از وظایف و مسئولیت‌های دینی و ملی خود می‌دانند، اما تقدیر و سپاسگذاری مردم مومن کشور از آنان، باعث دلگرمی بیشتر آنها شده و انگیزه‌ی شان را در تولید و نشر برنامه‌های اسلامی تقویت خواهد کرد.

nama mpg[13-46-46]

 

 

 

 

 

 

nama mpg[13-48-04]

 

nama mpg[13-49-13]


اشتراک گزاری خبر

نظر دهيد

* ايميل شما پخش نخواهد شد.


شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن در برابر محتوای مطالب دیگران مسئول نمی باشد. کلیه حقوق مطالب مربوط به سایت شبکه تلویزیونی تمدن می باشد.

Designed & Developed by