شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن جستجو
پنج شنبه، ۲۱ حمل ۱۳۹۹ - 9 April 2020

پیام تسلیت محمدجواد محسنی رئیس شبکه تلویزیونی تمدن به مناسبت درگذشت آقای هاشمی رفسنجانی

بسم الله الرحمن الرحیم
انّا للّه و انّا الیه راجعون
با کمال غم و اندوه خبر ارتحال عالم وارسته، مجاهد نستوه و شخصیت ممتاز انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت الله رفسنجانی (رحمه الله علیه) پس از یک عمر مجاهدت در راه اسلام و انقلاب همه ما را به سوگ نشاند.
این یار با وفای امام راحل(ره) و همسنگر و رفیق دیرین رهبر انقلاب اسلامی با دارا بودن روحیه انقلابی و دلسـوزی اســلامی جایگاهی بـس بـزرگ در جهان بخصوص بین ملت شـریف و مجاهدین مسلمان افغانستان داشتند.
تاریخ جهاد برحق مردم افغانســتان نقش پر رنگ این شـخصیت فراملی و آینه ی تمام نمای انقلاب اسلامی ایران را فراموش نخواهد کرد و مهاجرین افغان در ایران مهرورزی های ایشان را سینه به سینه برای نسل های بعدی بازگو خواهند نمود.
مراتب تسلیت و تعزیت خویش را به پیشگاه امام عصر و الزمان (عج)، مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی، دولت و ملت شریف ایران و خانواده معزز ایشان ابراز داشته و از خداوند متعال استدعا دارم تا به عمر سنگرداران اسلام بخصوص حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) برکت عنایت نماید.

آمین

محمد جواد محسنی
رییس شبکه تمدن – افغانستان


اشتراک گزاری خبر

نظر دهيد

* ايميل شما پخش نخواهد شد.


شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن در برابر محتوای مطالب دیگران مسئول نمی باشد. کلیه حقوق مطالب مربوط به سایت شبکه تلویزیونی تمدن می باشد.

Designed & Developed by