شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن جستجو
دوشنبه، ۱۱ حمل ۱۳۹۹ - 30 March 2020

پهلوهای تازه از حمله تروریستی بر شفاخانه سردار محمد داوود خان

هرچند چیستی و چرایی حمله روز چهارشنبه هفته گذشته بر شفاخانه  چهار صد بستر شهر کابل، آن هم در میان تدابیر شدید امنیتی پرسش برانگیز است اما شماری از اعضای مجلس می‎گویند امکانات و سهولت‎ها از قبل برای حمله کننده‎ها فراهم گردیده بود.

به گزارش “شبکه تلویزیونی تمدن ” رسانه های تصویری، چاپی، آن ‌لاین و صوتی کشور به اسنادی دست یافته اند که گویا داکتری که چندی پیش از ولایت قندهار به این شفاخانه تبدیل شده  است در جابه جایی جنگ افزار و مهمات در داخل شفاخانه دست داشته و موتر که دروازه شفاخانه را از داخلآماج قرار داده  مربوط به همین داکتر است و شاهدان عینی از گلوله باری این داکتر بر  گیر افتادگان داخل شفاخانه نیز خبر داده  اند.

در گزارش ها نام این داکتر  «شاکر» آمده است که حالا در توقیف نیروهای امنیتی قرار دارد.

این در حالیست که وکلای مجلس نیز حمله  بر شفاخانه سردار محمد داود خان را از قبل برنامه ریزی شده خوانده و می‎گویند که نهادهای کشفی و امنیتی در جلوگیری ازین حمله بی پروایی کرده‎اند.

در همین حال دولت وزیری سخنگوی وزارت دفاع کشور  گفته است که کمیسیون به ریاست هلال الدین هلال معاون وزارت دفاع درین زمینه تحقیقات را آغاز کرده و با پایان یافتن تحقیقات تمام جوانب قضیه مشخص خواهد شد.

 

 


اشتراک گزاری خبر

نظر دهيد

* ايميل شما پخش نخواهد شد.


شبکه تلویزیونی تمدن

شبکه تلویزیونی تمدن در برابر محتوای مطالب دیگران مسئول نمی باشد. کلیه حقوق مطالب مربوط به سایت شبکه تلویزیونی تمدن می باشد.

Designed & Developed by