سری A ایتالیا| تساوی بدون گل اینتر در مقابل فیورنتینا

در ادامه دیدارهای هفته سی‌و‌پنجم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا بامداد امروز پنجشنبه (۲ اسد) پنج دیدار انجام شد که در حساس‌ترین آنها در ورزشگاه سن‌سیرو تیم اینتر در مقابل میهمان خود فیورنتینا با نتیجه مساوی بدون گل متوقف شد. بدین ترتیب اینتر با ۷۳ امتیاز در همان رده سوم باقی ماند و تیم فیورنتینا هم رده یازدهم جدول را با ۴۳ امتیاز همچنان حفظ خواهد کرد.

با ثبت نتیجه تساوی در دیدار اینتر – فیورنتینا اگر تیم یوونتوس در بازی امشب مقابل اودینزه پیروز شود، با توجه به کسب نتایج بهتر در دیدار رودررو با اینتر عنوان قهرمانی فصل جاری مسابقات فوتبال سری A باشگاه‌های ایتالیا را کسب خواهد کرد.

در دیگر بازی مهم بامداد امروز سری A تیم فوتبال رم در خانه اسپال قعر جدولی که سقوطش به دسته دوم پیش از این قطعی شده بود، با نتیجه ۶ بر یک به پیروزی رسید.

کالینیچ در دقیقه ۱۰، کارلس پرس در دقیقه ۳۸، کولاروف در دقیقه ۴۷، برونو پرس دو بار در دقایق ۵۲ و ۷۵ و نیکولو زانیولو در دقیقه ۹۰ گل‌های رم را به ثمر رساندند. تنها گل اسپال هم توسط آلبرتو چری در دقیقه ۲۴ زده شد. این تیم در دقیقه ۸۶ با اخراج بونی‌فاتزی ۱۰ نفره شد.

اتفاق مهم دیگری که در این بازی‌ها رخ داد شکست ۳ بر یک تیم فوتبال برشا در خانه لچه بود که باعث شد این تیم در فاصله سه هفته به پایان لیگ با ۲۴ امتیاز در رده هجدهم بماند. با توجه به پیروزی جنوای رده هفدهمی که در بازی همزمان دربی شهر جنوا را در خانه رقیب همشهری، سامپدوریا با نتیجه ۲ بر یک فتح کرد، فاصله برشا تا خروج از منطقه سقوط به ۱۲ امتیاز افزایش پیدا کرد. به این ترتیب برشا بعد از اسپال به‌عنوان دومین تیم به سری B‌ سقوط کرد. برشا فصل گذشته به سری A صعود کرده بود.

در دیگر دیدار هم تیم فوتبال تورینو در خانه مقابل هلاس ورونا به تساوی یک – یک رضایت داد.

هفته سی‌و‌پنجم سری A امروز با دو بازی به پایان می‌رسد که در بازی نخست یوونتوس میهمان اودینزه خواهد بود و در بازی دوم بامداد جمعه، لاتزیو از کالیاری پذیرایی خواهد کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *