بوندس‌لیگا| بُرد شیرین بایرن مونیخ با گل‌های لواندوفسکی

به گزارش بخش ورزشی تمدن، در دومین و آخرین شب از هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال آلمان، چهارشنبه شب (۲۶ قوس) چهار بازی برگزار شد که در مهمترین آنها بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی میهمانش ولفسبورگ را با نتیجه ۲ بر یک از پیش روی برداشت.

ماکسیمیلیان فیلیپ در دقیقه ۵ برای ولفسبورگ و روبرت لواندوفسکی در دقیقه اول وقت‌های تلف شده نیمه اول و در دقیقه ۵ نیمه دوم برای مونیخ گلزنی کرد.

در دیگر بازی مهم چهارشنبه شب، صدرنشین جدول رده‌بندی رقابت‌ها تیم فوتبال بایرلورکوزن میزبان خود تیم کلن را با نتیجه قاطع ۴ بر صفر در هم کوبید.

میشل وایزر در دقیقه ۸، موسی دیابی در دقیقه ۱۰، پاتریک شیک در دقیقه ۵۴ و فلوریان ویرتز در دقیقه ۵۹ گل‌های این بازی را به ثمر رساندند.

همزمان با این بازی تیم فوتبال لایپزیگ نیز میزبان خود هوفنهایم را با تک گل دقیقه ۶۰ یوسف پولسن شکست داد.

در مصاف تیم‌های آرمینیا بیلفلد و آگزبورگ هم این آگزبورگ بود که با نتیجه یک بر صفر و با تک گل جفری در دقیقه ۸۵ مقابل میزبان خود به برتری رسید.

با این نتایج لورکوزن ۲۸ امتیازی شد و صدرنشین ماند. بایرن مونیخ نیز ۲۷ امتیازی شد و جایگاهش را در رده دوم حفظ کرد. لایپزیگ نیز با همین تعداد امتیاز و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به بایرن مونیخ در رده سوم ایستاده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *