سری A ایتالیا| اینتر با ۴ گل بنونتو را شکست داد/ یونتوس و میلان هم از سد حریفان گذشتند

به گزارش بخش ورزشی تمدن، هفته بیستم مسابقات فوتبال سری A ایتالیا شنبه شب (۱۱ دلو) با دیدار تیم‌های اینتر و بنونتو پیگیری شد که در پایان وقت‌های قانونی این بازی تیم اینتر با نتیجه ۴ بر صفر از سد حریفش گذشت.

ریکاردو ایمپروتا هافبک بنونتو در دقیقه ۷ به اشتباه دروازه خودی را گشود و در ادامه لائوتارو مارتینس در دقیقه ۵۷ و روملو لوکاکو در دقایق ۶۷ و ۷۹ گل‌های اینتر را به ثمر رساندند.

اینتر با این پیروزی، ۴۴ امتیازی شد و در جایگاه دوم جدول، فاصله خود را با صدرنشین رقابت‌ها یعنی میلان به دو امتیاز رساند. شاگردان فیلیپو اینزاگی در بنونتو هم با ۲۲ امتیاز در رتبه دوازدهم جدول سری A قرار گرفتند.

یوونتوس  ۲ ـ ۰  سامپدوریا

در رقابتی دیگر از سری آ ایتالیا، شب گذشته تیم یوونتوس که میهمان سامپدوریا بود در نهایت میزبانش را با نتیجه ۲ بر صفر از پیش رو برداشت.

فدریکو کیه‌زا در دقیقه ۲۰ و آرون رمزی در دقیقه ۱+۹۰، گل‌های یوونتوس را به ثمر رساندند.

یوونتوس با این پیروزی، ۳۹ امتیازی شد و به رتبه سوم جدول سری A صعود کرد و شاگردان کلودیو رانیری در سامپدوریا هم با ۲۶ امتیاز، در جایگاه دهم جدول مسابقات باقی ماندند.

میلان  ۲ _ ۱  بولونیا

همچنان در رقابتی دیگر، تیم میلان صدرنشین در دیداری خارج از خانه حریف‌ش بولونیا را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد.

آنته ربیچ در دقیقه ۲۶ و فرانک کسیه در دقیقه ۵۵ (پنالتی) برای میلان و ۹ دقیقه مانده به پایان مسابقه نیز آندره‌آ پولی یکی از گل‌های خورده را برای بولونیا جبران کرد.

میلان با کسب چهاردهمین پیروزی‌اش ۴۶ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد. بولونیا هم با قبول پنجمین شکست خود ۲۰ امتیازی و در رده سیزدهم جدول باقی ماند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *